Zabieg usuwania zmarszczek toksyną botulinową – Botox

Marcin
0 0
Read Time1 Minute, 5 Second

Zmarszczki to efekt upływającego czasu, ale często również nieodpowiedniego dbania o skórę. Niezależnie od tego, co doprowadziło do ich powstania, warto wiedzieć, że istnieje skuteczny sposób na ich usunięcie i pomoże nam w tym zabieg z wykorzystaniem toksyna botulinowa.

Czym jest toksyna botulinowa?

Toksyna botulinowa to nic innego jak botox, który z powodzeniem sprawdza się w zabiegach polegających na usuwaniu zmarszczeń. Toksyna botulilnowa sprawia, że substancje czynne są w stanie szybciej dotrzeć do określonych miejsc, w tym właśnie do tych, w których doszło do powstania zmarszczek i je skutecznie spłycić.

Gdzie wykonywane są zabiegi usuwania zmarszczek toksyną botulinową?

Botox sprawdza się w usuwaniu zmarszczek i doświadczone gabinety medycyny estetycznej doskonale o tym wiedzą. Dlatego, jeśli zdecydujemy się na usuwanie zmarszczek botoxem we Wrocławiu, to powinniśmy postawić właśnie na profesjonalny gabinet, który z sukcesami działa na rynku. Dzięki temu zyskamy pewność, że otrzymamy najlepsze efekty z zabiegu.

Przeczytaj:  Dlaczego warto słuchać muzyki relaksacyjnej?

Toksyna botulinowa – wskazania do zabiegu:

Zabieg tego rodzaju wykonuje się zgodnie ze wszelkimi wskazaniami, które są potwierdzane przez specjalistę w tej dziedzinie. Kiedy specjalista znajdzie zmarszczki mimiczne poziomiczne czoła, zmarszczki mimiczne pionowe czoła między brwiami „tzw. lwia zmarszczka”, bądź kiedy specjalista znajdzie zmarszczkę mimiczną w okolicy kącików oczu „tzw. kurze łapki”.

Zabieg można stosować także w wypadku potrzeby uniesienia brwi, uniesienia kącików ust, redukcji uśmiechu dziąsłowego a także leczenia bruksizmu.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Dlaczego markizy są nadal popularne?

Markizy na Polskim rynku cały czas mają zbyt. Dzieje się tak ponieważ Polacy nie tylko kupują domy z ogródkami, ale coraz więcej bloków posiada na parterze także dedykowane ogródki, które możemy odpowiednio zadaszyć. Jak widać markizy okazują się bardzo dobrym rozwiązaniem, które możemy zastosować w różnych przestrzeniach, nawet w wypadku […]